Máme volné kapacity pro ubytování do hotýlku i do školky. Přijímáme již rezervace pro podzimní a zimní termíny. Pro informace volejte 721 874 071.
Neohodnoceno

Reflexní šátek pro psa TRIXIE S-M

S-M, krk: 29-42 cm

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem (3 ks)
Kód: 640
Značka: TRIXIE
79 Kč
Kategorie: Reflexní šátky
prát v pračce na 30°C
  • reflexní proužky a otisk tlapky
  • zapínání na suchý zip
  • lze prát na 30 °C
  • materiál: polyester
  • barva: neonově žlutá

Reflexní šátek, speciálně navržený pro psy je praktickým módním doplňkem, ale především bezpečnostním prvkem, který zvyšuje viditelnost psa ve tmě nebo za snížené viditelnosti.

Šátek je zdoben reflexními proužky a tlapkou, to je klíčový detail pro zvýšení bezpečnosti. Reflexní detaily odrážejí světlo, čímž výrazně zvyšují viditelnost psa pro řidiče, cyklisty a ostatní účastníky provozu, a to zejména za šera nebo v noci.

Šátek je navržen s ohledem na pohodlí jak pro psa, tak pro majitele. Zapínání na suchý zip je jednoduché a rychlé, což znamená, že šátek lze snadno nasadit nebo sundat bez jakýchkoli komplikací. Suchý zip je také dostatečně pevný, aby šátek držel na svém místě, aniž by omezoval pohyb nebo pohodlí psa.

V případě znečištění nebo po delším nošení je možné šátek vyprat. Lze jej prát v pračce na 30 °C, což zajišťuje snadnou údržbu.

Materiál, z něhož je šátek vyroben, je polyester. Tento syntetický materiál je vysoce odolný a zároveň lehký, což zajišťuje, že šátek nezatěžuje psa a zároveň vydrží nároky každodenního používání. Polyesterová tkanina je také známá svou schopností rychle schnout.

Barva šátku je neonově žlutá, což je barva, která je dobře viditelná i za denního světla. Neonová žlutá přispívá k vysoké viditelnosti psa a poskytuje kontrast vůči různým prostředím, ve kterých se pes může pohybovat.