Máme volné kapacity pro zimní ubytování do hotýlku i do školky. Přijímáme již rezervace pro letní ubytování. Pro informace volejte 721 874 071.
Neohodnoceno

Vepřové s chrupavkou

Balení: cca 1 kg - salámové balení. Obsahuje: vepřové maso (70 %), vepřová chrupavka (30 %)

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Dodání do 7 dnů
Kód: 87
Značka: Do psí misky
79 Kč
Kategorie: BARF masíčko
Hmotnost: 1 kg

Vepřové maso je tučnější - obecně platí, že čím je tučnější, tím méně obsahuje bílkovin. Složení masa je závislé na druhu vepřového masa, ale obsahuje 42-72 % vody, 14-20 % bílkovin, 8-40 % tuků a sacharidů kolem 0,15 %. Vepřové maso je zdrojem železa a vitamínů B1 a B2. Toto maso je velmi vhodné pro podávání v zimním období, při zvýšené stresové i fyzické zátěži. A také pro pejsky, kteří potřebují přibrat. Chrupavka v tomto kompletu dodává potřebný kolagen pohybovému aparátu Vašeho pejska.

 

UPOZORNĚNÍ:

U mraženého syrového masa je možný pouze osobní odběr.

Do psí misky je malá rodinná firma s velkým srdcem, která se zabývá výrobouprodejem a distribucí krmiv pro masožravá zvířata v zájmovém chovu.

Dále nabízíme telefonickou poradenskou činnost ohledně výživy Vašich čtyřnohých miláčků. Na trhu jsme od roku 2013 a od počátku jsme se zaměřili na kvalitu výrobků, které dodáváme na trh. Snažíme se pro Vás obstarat maso v potravinářské kvalitě a pokud možno výhradně z českých zdrojů. K udržení kvality se snažíme přispívat několika základními faktory. Především nakupovat pouze u prověřených dodavatelů. Neustále kontrolujeme kvalitu vyráběného zboží, veškeré zboží ihned zpracováváme, pravidelně odesíláme vzorky k rozboru a správně dodržujeme HACCP - to vše pro Vaši spokojenost.

Vzhledem k tomu, že máme doma smečku málopočetného plemene Curly coated retriever, kterou našimi produkty krmíme, máme i takto neustálou kontrolu nad našimi výrobky :)

Zakládáme si na rodinné, vstřícné a individuální komunikaci se zákazníky, protože Vy jste naší součástí. Za to si Vás velmi vážíme a děkujeme.

Váš tým DPM