Máme volné kapacity pro ubytování do hotýlku i do školky. Přijímáme již rezervace pro podzimní a zimní termíny. Pro informace volejte 721 874 071.
Neohodnoceno

Hovězí kost na okus

Balení: 1 ks. Obsahuje: hovězí kloubová kost nebo lopatka

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem (10 ks)
Kód: 63
Značka: Do psí misky
55 Kč
Kategorie: BARF masíčko
492 akce hovezi kost na okus
Tip

Popis:
Velká hovězí kost určená jako rekreační kost k okusování - nejedná se o kost krmnou. Skvělý pomocník při posilování nejen žvýkacích svalů, ale také svalů na krku a páteři. Kosti plní funkci přírodního zubního kartáčku a díky žvýkání odstraňují zubní plak a zubní kámen. 

Kloubová hovězí kost: dlouhá stehenní hovězí kost, která má tvrdý hladký povrch a konce těchto kostí obsahují chrupavky. 

Hovězí lopatka: velká hovězí lopatka, která má více spletitý povrch. 

UPOZORNĚNÍ:

Přestože se jedná o nejbezpečnější a nejpříjemnější kost pro pejska, mějte ho při její konzumaci pod dozorem.

U mraženého syrového masa je možný pouze osobní odběr.

Do psí misky je malá rodinná firma s velkým srdcem, která se zabývá výrobouprodejem a distribucí krmiv pro masožravá zvířata v zájmovém chovu.

Dále nabízíme telefonickou poradenskou činnost ohledně výživy Vašich čtyřnohých miláčků. Na trhu jsme od roku 2013 a od počátku jsme se zaměřili na kvalitu výrobků, které dodáváme na trh. Snažíme se pro Vás obstarat maso v potravinářské kvalitě a pokud možno výhradně z českých zdrojů. K udržení kvality se snažíme přispívat několika základními faktory. Především nakupovat pouze u prověřených dodavatelů. Neustále kontrolujeme kvalitu vyráběného zboží, veškeré zboží ihned zpracováváme, pravidelně odesíláme vzorky k rozboru a správně dodržujeme HACCP - to vše pro Vaši spokojenost.

Vzhledem k tomu, že máme doma smečku málopočetného plemene Curly coated retriever, kterou našimi produkty krmíme, máme i takto neustálou kontrolu nad našimi výrobky :)

Zakládáme si na rodinné, vstřícné a individuální komunikaci se zákazníky, protože Vy jste naší součástí. Za to si Vás velmi vážíme a děkujeme.

Váš tým DPM