Máme volné kapacity pro zimní ubytování do hotýlku i do školky. Přijímáme již rezervace pro letní ubytování. Pro informace volejte 721 874 071.
Neohodnoceno

Treska mletá

Balení: cca 1 kg. Obsahuje: namletou rybí svalovinu bez kůže, hlav a vnitřností; může obsahovat stopy kostí

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem (10 ks)
Kód: 84
Značka: Do psí misky
79 Kč
Kategorie: BARF masíčko
Hmotnost: 1 kg

Treska - stejně jako jiné ryby - je obrovským zdrojem přírodního jódu, její maso obsahuje velké množství bílkovin a minerálů, stopové prvky a vitamíny A, B a D. Treska je lehce stravitelná a rybí tuk je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, které působí příznivě na mozek a srdce.

 

UPOZORNĚNÍ:

U mraženého syrového masa je možný pouze osobní odběr.

Do psí misky je malá rodinná firma s velkým srdcem, která se zabývá výrobouprodejem a distribucí krmiv pro masožravá zvířata v zájmovém chovu.

Dále nabízíme telefonickou poradenskou činnost ohledně výživy Vašich čtyřnohých miláčků. Na trhu jsme od roku 2013 a od počátku jsme se zaměřili na kvalitu výrobků, které dodáváme na trh. Snažíme se pro Vás obstarat maso v potravinářské kvalitě a pokud možno výhradně z českých zdrojů. K udržení kvality se snažíme přispívat několika základními faktory. Především nakupovat pouze u prověřených dodavatelů. Neustále kontrolujeme kvalitu vyráběného zboží, veškeré zboží ihned zpracováváme, pravidelně odesíláme vzorky k rozboru a správně dodržujeme HACCP - to vše pro Vaši spokojenost.

Vzhledem k tomu, že máme doma smečku málopočetného plemene Curly coated retriever, kterou našimi produkty krmíme, máme i takto neustálou kontrolu nad našimi výrobky :)

Zakládáme si na rodinné, vstřícné a individuální komunikaci se zákazníky, protože Vy jste naší součástí. Za to si Vás velmi vážíme a děkujeme.

Váš tým DPM